- Winterfeest bij het Cultuurhuis, met een band, een koor, een modeshow door jonge meiden met zelfgemaakte kleding en een Iraans-Afghaanse korsi: een lage tafel waar je de tijd neemt voor verhalen en lekker eten,
- Een presentatie voor de directeur Klimaatadaptatie van de EU over de wijze waarop wij ons in Delft voorbereiden op heftige buien en hitte; hoe wij experimenteren in de GreenVillage, hoe wij straten van gevel tot gevel vergroenen en veel inwoners meedoen met onttegelen, aangespoord en ondersteund door de Klimaatmaat,
- Afspraken maken over het versterken van het provinciaal landschap Midden Delfland; we denken over een nieuwe pleisterplaats in het Abtswoudsebos, we smeden plannen voor de inpassing van de extra treinsporen en maken goede afspraken over natuurinclusief beheer,
- Workshops Circulair Delft: de ontspuldag in de Multatulibuurt was een succes, want vele spullen vonden een nieuwe eigenaar en het was ook nog eens een mooi sociaal wijk-evenement. En iedere kilo afval die we niet verbranden is er één!
- Bijpraten met onze mensen die werken aan de toekomst van het Rietveldtheater en het Integraal Huisvestingsplan Cultuur. Die plannen moeten na het kerstreces naar de gemeenteraad. Stappen zetten!
- Lichtjesavond: druk bezocht en bere-gezellig met dank aan vele optredens en veel glühwein.
- Namens VNG in gesprek met Staatssecretaris Jansen over de agenda op het thema Bodem. Da’s toch maar de basis waar we op leven!
- Een overvolle college-agenda met alles wat nog dit jaar af moet. En natuurlijk de jaarlijkse college-foto bij de kerstboom.
- Een gezellige vrijdagmiddagborrel met leden van GroenLinks en PvdA. Fijn, de week afsluiten met de eigen club!
Dankjewel allemaal voor de mooie samenwerking in het afgelopen jaar!