In de spoorzone komt na de bouw van de tunnel een stadspark. GroenLinks wil op de plaats van de oude bibliotheek ook een park. Maar wat voor een parken moeten dat worden? Praat mee bij het Politieke Café op maandag 17 november.

Op 2 oktober werd door de gemeente Delft een informatiebijeenkomst over de spoorzone voor bewoners van Delft georganiseerd. Daar werden de plannen voor de spoorzone getoond; de bouw van de spoortunnel, de planning van alle werkzaamheden en de uiteindelijke inrichting van het gebied. Behalve de spoorzone, een nieuw station met stadskantoor, bedrijfsgebouwen en woningen, is er ook ruimte gereserveerd voor groen. Dat is langs de Spoorsingel gepland en er is een park gepland aan weerszijden van de huidige Irene tunnel. Maar hoe moet zo’n park eruit gaan zien volgens GroenLinksers? Ook op de plaats van de oude bibliotheek aan de Kruisstraat wil GroenLinks graag een park. Een motie om dat te onderzoeken is vorig jaar door de gemeenteraad aangenomen.

Tijdens het politiek café kan iedereen zijn ideeën voor deze parken naar voren brengen en zullen we discussiëren over de kansen die de parken bieden en eventuele valkuilen waarvoor de politiek moet oppassen.

Maandag 17 november 20.00 u in het Techniek OntmoetingsPunt TOP, Hippolytusbuurt 14 (het voormalige postkantoor)