Onze verkiezingscampagne is begonnen! Waarschijnlijk heb je de beelden van de overvolle Meetup in de Melkweg gezien? Hier presenteerde Jesse onze inzet voor de verkiezingen aan een enthousiast publiek.

De volgende Meetup vindt over minder dan twee weken plaats. Op 10 oktober staat Jesse in het Paard van Troje in Den Haag. Meld je snel aan, want Meetups zijn snel uitverkocht!

We zijn begonnen met de grootste campagne die we ooit gevoerd hebben. De verhalen die we vertellen op deze Meetups horen daarbij. Dit verhaal kom je straks overal tegen: op straat, op sociale media en in het nieuws. Als eerste hoor je het bij de Meetup.



Deze keer gaat Jesse in op het ‘Generatiepact van GroenLinks: een pact tussen jong en oud, tussen grootouders en kleinkinderen en tussen de oude en nieuwe generatie. Over hoe we het samen kunnen doen; jong en oud. Benieuwd? Doe mee en kom naar de Meetup in Den Haag! De toegang is gratis, je hoeft je alleen maar aan te melden.

 

Na de speech is er alle ruimte om in gesprek te gaan met Jesse over dit onderwerp. En om na afloop na te praten bij de borrel.

Kort voor de meeting ontvang je informatie waar we vanuit Delft verzamelen om samen te reizen.

Deze Meetup is bij uitstek bedoeld voor jong en oud. Kom dus vooral met de andere generatie! Neem je opa, moeder, kleinkind, oude buurvrouw of jonge neefje mee!